Historie - Erotické masáže Sofie

Erotické masáže Sofie
Title
Přejít na obsah
Seznamka 69 - Erotická Seznamka
Historie použití tělových svíci
čistící a energetické účinky ušních i tělových svíček
jsou známé již tisíce let a důkazy byli nalezeny téměř v každé kultuře od počátku civilizace.
Přesný původ tedy znám není, ale existuje spoustu důkazů o jejich použití.

    

Někdo tvrdí, že svíčky používali američtí indiáni Hopi, někdo, že se svíčky používali ve starém Egyptě, někdo, že staří keltové využívali princip hoření svíček a vytvářeli je z březové kůry, někdo že šamani ze sibiře apod.

K‘inich Janaab Pacal nebo také, „Pacal velký, král Palenque“ vládl mayské říši od 29. července 615 až do 3. března 683. Jeho sarkofág byl nalezen mexickým archeologem Albertem Ruzem v roce 1952. Pozůstatky velkého krále se proslavili posmrtnou maskou Pacala, která ukazuje důkaz, že ušní svíce byly používány i ve starověku.Mayové se velmi zajímali očistou těla i ducha, a vykonávali mnoho rituálů zahrnujících pouštění žilou, ušní svíčky, pálení kadidla apod. Mnohé z těchto šamanských praktik očistných rituálů přetrvalo až do dnešní doby.

Spousta lidí v dnešní době si pořád myslí, že používání alternativních způsobů léčby nebo terapií je spíše směšné a neúčinné, možná až šarlatánské. Jde pouze o nepochopení a nepřijetí těchto tradičních, většinou po staletí a tisíciletí z generace na generaci předávaných „alternativních“ metod.
V současné etapě dějin stále více upínáme pozornost na alternativní a tradiční, osvědčené metody nebo přinejmenším metody, které známe od našich babiček, například, když používali staré noviny stočené do kornoutu a nahoře zapálené, na odlehnutí uší nebo rozpuštění ušního mazu.

                                                     
Návrat na obsah