Použití - Erotické masáže Sofie

Erotické masáže Sofie
Title
Přejít na obsah
Seznamka 69 - Erotická Seznamka
Jak ušní a tělové svíce léčí?
Tělová i ušní svíce je na rozdíl od klasických svíček dutá a nemá knot. Tělová svíce, která se zapálí a umístí na ošetřovanou část těla, stimuluje ohněm, vytvářeným teplem a jemným sacím účinkem nervová zakončení nebo reflexní body, které se na kůži nachází. Při hoření vzniká uvnitř dým, který proudí směrem dolů do místa aplikace. Tento dým obsahuje účinné látky z včelího vosku, kurkumy a případně bylinného extraktu. Po zahřátí svíčky se obrátí tah a dým začne stoupat vzhůru. Naváže s sebou z těla bolesti, záněty, škodliviny, podlitiny, otoky a mnoho dalších neduhů na vnitřní stěny. Tělové svíce díky svému bioenergetickému účinku pomáhají odbourávat i energetické bloky v těle.

Tím, jak plamen prohořívá aurou spaluje v energetických tělech citová zranění, negativní energie a emoce. Tělová svíce pomáhá nastolit pocit klidu a harmonie, aktivuje lymfatický systém, detoxikaci a ozdravující proces.

Při hoření tělové svíce i ušní svíce se do organismu dostanou skrze teplem rozšířené póry kůže výtažky z včelího vosku (není vhodné pro lidi s alergií na včelí produkty). Ten má antibakteriální účinky, váže na sebe z těla kovy a prodlužuje dobu hoření. Kurkuma je důležitá svým protizánětlivým a antibakteriálním účinkem.Tělové svíce jsou vyráběny výhradně ručně ze speciální textilie, která se ponoří do včelího vosku s obsahem léčivých substancí rostlinného původu.Návrat na obsah