Účinky svící - Erotické masáže Sofie

Erotické masáže Sofie
Title
Přejít na obsah
Seznamka 69 - Erotická Seznamka
Co tělové a ušní svíce umí.
Tělové svíce lze použít přímo na bolestivá nebo nemocná místa: na otoky, meridiánové dráhy, lymfatické uzliny, akupresurní a reflexní body na nohách a rukách.
Lze použít i ke stimulaci a čištění čaker. Slouží jako pomocný prostředek k odstranění toxinů, zánětů a energetických bloků v těle.
Snižují bolest, zmenšují podlitiny, podporují hojení ran a trávení.
Účinné jsou při nervozitě, hojení oparů i při bolestech zad. Výborné jsou při gynekologických problémech, při odstraňování cyst, menstruačních bolestech a pro celkové prohřátí podbřišku.
Pro čištění lymfatických uzlin a podporu toku lymfy - svíce se aplikují přímo na lymfatické uzliny, do podpažních jamek, podkolenní, třísel a přímo na lymfatické otoky.
Pomáhají při psychických problémech - při pálení tělové svíce dochází ke spalování energií v auře a energetických tělech. Z toho důvodu může dojít k různým emočním reakcím. Tyto reakce jsou  žádoucí a nijak se jim nebraňte. Jsou důkazem uvolnění emočních bloků.Při správném a pravidelném ošetření dokáží tělové svíce rozpustit zubní váčky a krevní podlitiny. Ušní svíce lze také použít při ucpaných dutinách, bolestech hlavy, migrénách, při nemocech horních cest dýchacích, bolestech v krku, angíně a rýmě. K aktivaci reflexních zón ucha, atd.

Použití svící je široké - pomáhájí při spoustu problémech a mohou být součástí při léčbě určené lékařem, jako doplněk k masážím a psychoterapii.
Tělové svíce nenahrazují lékařskou péči!!
Návrat na obsah