Co je Reiki - Erotické masáže Sofie

Erotické masáže Sofie
Title
Přejít na obsah
Co je Reiki:
Reiki je univerzální léčivá energie. Přesně takový význam má japonské slovo rei-ki. Jsme jí obklopeni a kdokoli z nás jí může používat pro sebe, i pro pomoc druhým.
Historie reiki je stará několik tisíc let a pravděpodobně ji znali a využívali i Buddha a Ježíš. Některé prameny uvádějí, že s reiki pracovali kněží v Egyptě již tři tisíce let před naším letopočtem.
Je to životodárná energie přicházející z universa. Pomocí Reiki se můžeme vyrovnat s fyzickými i emocionálními problémy a dojít k poznání a pochopení smyslu našeho života. Tato síla uvolňuje duševní blokády, které bývají často příčinou našich neduhů. Nečekejme zázraky, ale nechme reiki, aby nám pomáhala.

REIKI:
  • je přírodní léčba
  • je umění jemného přikládání rukou
  • zbavuje tělo škodlivin
  • povzbuzuje a uvolňuje blokády
  • harmonizuje energegické proudy v těle
  • proudí vždy tam, kde je jí nejvíce potřeba
  • lze posílat na libovolné vzdálenosti
  • lze posílat do minulosti i do budoucnosti

Reiki nemá nic společného s tím jestli jsme věřící nebo ateisté. Je to čistá energie plná lásky. Používá se k harmonizaci našeho těla i duše. Harmonizuje naše čakry (energetické dráhy těla).Není se čeho bát je to pouze pozitivní energie
Lidské tělo ovlivňuje energetické pole. Pokud je toto pole poškozeno, tělo se tomu musí přizpůsobit. Reiki léčitel prostřednictvím rukou do poškozeného energetického těla dodává znovu energii. Tělo tuto energii použije k uzdravení.
Energie reiki proudí sama do nejvíce poškozených míst. Tedy tam, kde je jí momentálně nejméně. Je to podobné jako voda. Ta také teče do nejnižšího místa.
Pro mnohé znamená reiki okamžitou úlevu. Uvolňuje, zmírňuje bolest, urychluje léčebný proces, přináší relaxaci, harmonizuje čakry a celé energetické pole.

*"... ČLOVĚKU LZE VZÍT VŠE AŽ NA JEDINOU VĚC, A SICE TU POSLEDNÍ Z LIDSKÝCH SVOBOD - SVOBODU ROZHODNOUT SE ZA JAKÝCHKOLIV OKOLNOSTÍ PRO VLASTNÍ POSTOJ, PRO VLASTNÍ CESTU."
(Viktor Frankl)

Moje zasvěcení:
I. až III. stupeň Usui Reiki
I. stupeň Karuna-Ki-Reiki
I.stupeň Komyo Reiki KaiNávrat na obsah