Erotické masáže - Erotické masáže Sofie

Erotické masáže Sofie
Title
Přejít na obsah
Erotické masáže:
Tajemství erotické masáže
Erotická masáž, někdy také označována jako smyslná masáž je masáž, jejímž cílem je pomocí speciálních masérských technik dosáhnout sexuálního vzrušení, popřípadě sexuální vzrušení zvýšit. Erotické masáže mají stejně jako klasické masáže velmi dlouhou historii. V současnosti se erotické masáže využívají především jako předehra k pohlavnímu styku. Zahrnují hlavně masáž intimních partií těla a masáž erotogenních zón. Dobrá masérka intuitivně vycítí, kam a jak správně sáhnout, aby masáž intimních partií, byla co nejpříjemnější a vzrušivá a přesto se orgasmus dostavil co nejpozději .

Přijď vyzkoušet
Pokud jste nikdy erotickou masáž nezažili na vlastní kůži, pravděpodobně si ani nedovedete představit o co přicházíte. Erotická masáž nejen, že ozvláštní a okoření Váš milostný život, ale také Vám umožní zažít nové intimní zážitky.

Trocha historie
Předpokládá se, že erotické masáže jako takové mají svůj původ v Indii a vznikly společně s učením Kámasútry. Velmi rychle se ovšem rozšířily do celého světa, jelikož zmínky o nich lze nalézt téměř ve všech starověkých kulturách nevyjímaje Řecko a Řím. Jak Řecko, tak Řím přistupovalo k erotice velmi otevřeně a erotické masáže zde tak byly velmi oblíbené. S nástupem středověku ovšem došlo k úpadku erotických masáží, ostatně jako k celkovému úpadku vyspělosti civilizací. Ovšem jedinou vyjímkou byly Arabské země, které na erotické masáže nezanevřeli. A právě odtud se během 16. století dostávají erotické masáže znovu do Evropy.Návrat na obsah